Salon

Witamy w salonie masażu i kosmetyki Dhatus aroma&wellness

...miejscu relaksu, zdrowego ciała i ducha - świątyni masażu i kosmetyki!

Definiujemy masaż na nowo – nie jako mechanicznie wykonywany zabieg, a kompleksowy rytuał, który oddziałuje na zmysły i ciało.

I to nas właśnie wyróżnia! Oprócz standardowych masaży, mamy w zanadrzu coś absolutnie wyjątkowego. Autorskie DAY SPA wychodzą naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Każdemu masażowi towarzyszy aroma i muzykoterapia, by maksymalnie zrelaksować naszych gości.

W naszej ofercie znajdziecie również zabiegi kosmetyczne wykonywane na najwyższym poziomie m.in: manicure i pedicure, zabiegi na twarz i ciało, depilację woskiem, przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Do Waszej dyspozycji oddajemy jedyny taki salon masażu i kosmetyki w Krakowie - Nowej Hucie, zorientowany na podmiotowe traktowanie Klienta, z zespołem fantastycznych masażystek i kosmetyczki, o wysokim standardzie usług i unikalnym klimacie. Jako jedyni przedstawiamy masaż jako perfekcyjną mieszankę bodźców fizycznych i chemicznych, oddziałujących na ciało i duszę.

Z rzeczy już całkowicie przyziemnych możemy zaproponować parking tuż przed salonem i niezły dojazd - szczególnie dla mieszkańców północno - wschodniego Krakowa i pobliskich miejscowości. Oprócz tego w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy "Rondo Hipokratesa" - na pewno znajdziecie odpowiedni transport, by do nas dotrzeć.

Zapraszamy do salonu masażu Dhatus aroma&wellness, miejsca, gdzie masaż definiujemy na nowo!

Pierwszy filmik promocyjny prezentujący "wnętrze" salonu masażu Dhatus aroma&wellness 

Błogie uczycie relaksu? Tak, zapraszamy na nasze masaże do Dhatus aroma&wellness

Zdjęcia:

Address

ul. Fatimska 21a/45
31-831 Kraków

Phone

797 657 931 - masaże i pakiety day spa 

Godziny otwarcia

pn. - pt. 12 - 21
sb. 10 - 20
ndz. tylko rezerwacja

godziny otwarcia:

pn. - pt. 12 - 21

sb. 10 - 20

ndz. 10 - 17  (tylko wcześniejsza rezerwacja) 

tel. 797 657 931 - masaże i day spa 

tel. 517 749 970 - kosmetyka

[email protected]

płatność: gotówką lub kartą