Prezent pod choinkę? Bony podarunkowe na masaż w Krakowie w najlepszej cenie!

Dzisiaj mikołajki, a w perspektywie Święta - wiecie, magiczny czas, gdy na pierwszym miejscu jest rodzina, a w tle choinka, prezenty... No właśnie - prezenty!

Prezenty, czyli główny punkt mikołajek, a także dodatek do Świąt. Jednak dodatek dość istotny, bo często bardzo czasochłonny. 

Ileż to godzin w trakcie roku silimy się na wymyślanie przeróżnych niespodzianek, podarunków, by zachwycić pomysłowością naszą rodzinę czy drugą połówkę. Ostatecznie jednak bywa, że idziemy na łatwiznę i cały czar pryska w momencie, gdy dochodzimy do wniosku, że - jak co roku - wręczymy najbliższym kopertę...

Cóż wreczanie koperty jest dość słabe. I nie chodzi wyłącznie o skojarzenia ze skeczami nt. korupcji, ale o jasny sygnał - nie miałem czasu pomyśleć o Tobie, tzn. prezencie, więc łap kopertę ;)

Są także podarunki dość chybione, jak dajmy na to skarpetki.Zapomnijmy, ponieważ prezent powinien być oryginalny, przydatny i ciekawy.Fajnym pomysłem są ręcznie wykonane gadżety - okej, nawet te kupione albo coś utylitarnego, za czym rozglądał/a się nasz/a obdarowywany/a. Fajnie też zaserwować bliskiej osobie odrobinę relaksu, coś, na co, być może, sama by się nie zdecydowała, czy to z braku czasu, niepewności, bądź słabego rozeznania w danej branży.

Może inspirującym pomysłem okaże się prezent w postaci idealnie skomponowanego masażu? 

Salonu masażu Dhatus aroma&wellness, przygotował specjalną ofertę w postaci BONÓW PODARUNKOWYCH na autorskie KOMPOZYCJE MASAŻU! 

............................................................................................................................................................................................................................................

Zaciekawiliśmy?

nasz bon podarunkowy na masaż

Bony na Kompozycje Masażu to teraz jedynie  90 pln

Dlaczego akurat Kompozycje Masażu w Dhatus aroma&wellness, a nie zwykle masaże u konkurencji?

Nasze autorskie Kompozycje powstały we współpracy z marką  MOKOSH i są wykonywane na bazie ich najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

W ramach Kompozycji Masażu oferujemy:

- dwa idealnie dobrane masaże

- aromaterapię

- muzykoterapię 

- 70-minutowy rytuał

W naszej ofercie Kompozycji Masażu znajdziecie pozycje:

RELAKSACYJNE

LECZNICZE

UJĘDRNIAJĄCE

Pełny opis zastosowanych masażów i kosmetyków w danych Kompozycjach znajdziecie  TUTAJ. 

Podarujcie bliskim odrobinę nieba, w miejscu, gdzie masaż definiujemy na nowo!

Zamawiajcie pod numerem telefonu 501 784 118 oraz bezpośrednio w lokalu przy ulicy Fatimskiej 21a/45 w Krakowie - Nowej Hucie.

Zapraszam,
Piotrek Musiałek

Powrót

Address

ul. Fatimska 21a/45
31-831 Kraków

Phone

797 657 931 - masaże i pakiety day spa 
517 760 721 - zabiegi kosmetyczne 

Godziny otwarcia

pn. - pt. 12 - 21
sb. 10 - 20
ndz. tylko wcześniejsza rezerwacja

godziny otwarcia:

pn. - pt. 12 - 21

sb. 10 - 20

ndz. 10 - 17  (tylko wcześniejsza rezerwacja) 

tel. 797 657 931 - masaże i day spa 

tel. 517 749 970 - kosmetyka

biuro@dhatus.pl

płatność: gotówką lub kartą