Otwarcie bez baloników, ale z wypiekami na twarzy

Za nami weekendowe otwarcie salonu masażu Dhatus aroma&wellness, na którym zjawiło się kilkanaście/kilkadziesiąt? zaproszonych osób. Wiecie, trochę znajomych twarzy, miła atmosfera, chociaż baloników ani szampana nie było. Nie było sensu ponad miarę celebrować inanuguracji, skoro tak naprawdę dopiero teraz przed nami wytężona praca. Trzeba przecież przekazać radosną nowinę, że na ul. Fatimskiej 21a/45 w Krakowie stworzyliśmy wyjątkowy salon masażu. A wieść ta musi nieść się jak Kraków długi i szeroki! 

Główną atrakcją tego sobotniego spotkania były oczywiście nasze autorskie masaże. Każdy z naszych gości miał okazję spróbować na własnej skórze, jak dobrze radzą sobie nasze masażystki. 

Nie będę wrzucał tych zarumienionych twarzy tuż po masażu - nie kazdy sobie pewnie tego życzy - natomiast często zrelaksowana, rozpromieniona twarz może powiedzieć więcej niż tysiąc słów. I w tym przypadku, nie musiałem pytać, czy się podobało, choć w sumie z grzeczności i tak to robiłem, bo niewymuszony uśmiech doskonale zdradzał nastrój kolejnych osób. W każdym bądź razie, jednostki, którym się ewentualnie nie podobało, bardzo dobrze się maskowały. 

Wśród tak wielu gości, odwiedził nas również Mateusz, twórca naszej strony. Wielkie ukłony dla Niego, praca jaką wykonał zadowala oko każdego konesera/klienta, a nas, administratorów, nie przyprawia o ból głowy (nic nie znika, nic się nawet nie sypie - na razie :P ). Wielkie 5 dla Mateusza, przy okazji polecam SOFT4NET - jakbyście nie widzieli w stopce na naszej stronie.

Na dzisiaj tyle, miejcie oczy szeroko otwarte i szukajcie tego oto logo przejeżdżając ulicą Fatimską, oczywiście w poszykiwaniu najlepszego masażu w Krakowie. -> 

 

Do zobaczenia! / Piotrek

Powrót

Address

ul. Fatimska 21a/45
31-831 Kraków

Phone

797 657 931 - masaże i pakiety day spa 
517 760 721 - zabiegi kosmetyczne 

Godziny otwarcia

pn. - pt. 12 - 21
sb. 10 - 20
ndz. tylko wcześniejsza rezerwacja

godziny otwarcia:

pn. - pt. 12 - 21

sb. 10 - 20

ndz. 10 - 17  (tylko wcześniejsza rezerwacja) 

tel. 797 657 931 - masaże i day spa 

tel. 517 749 970 - kosmetyka

biuro@dhatus.pl

płatność: gotówką lub kartą