Masaż japoński twarzy - w czym tkwi sekret


Masaż ten łączy w sobie techniki głębokiego liftingu, akupresury oraz usuwa zalegające toksyny w skórze, pozwala się odprężyć i redukuje stres. Intencją japońskiego masażu twarzy jest przedłużenie naturalnego, autentycznego piękna i zdrowia oraz zapobieganie chorobom. Istotna jest również redukcja negatywnych emocji, które często są wynikiem zmarszczek czy też starzenia się skóry.

I etap - relaks

W pierwszym etapie masowane są mięśnie karku, dekoltu oraz szyi. Głęboko relaksujący masaż redukujący stres i napięcia ograniczające przepływ krwi do głowy i twarzy, będące przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Usprawniając krążenie dostarczane są większe ilości składników odżywczych i tlenu niezbędnych do utrzymania komórek w zdrowiu i zachowaniu młodego wyglądu.

II etap – drenaż limfatyczny

W tym etapie wykorzystywane są techniki drenujące na twarzy, usuwające toksyny, obrzęki, cienie i „worki” pod oczami. Usprawniony przepływ limfy, lepsze ukrwienie poprawiają ogólny wygląd skóry oraz sprawiają, że twarz staje się bardziej promienna i młodsza.

III etap - lifting

Na tym etapie, poprzez zastosowanie technik głęboko liftingujących zostaje poprawiona elastyczność i jędrność skóry twarzy. Techniki te wzmacniają również mięśnie mimiczne oraz spłycają zmarszczki, wyraźnie poprawią owal twarzy.

IV etap – energetyzacja

Zostają opracowane punkty akupresurowe twarzy by poprawić ogólny stan zdrowia poprzez stymulację odpowiednich punktów, przyporządkowanych danym narządom. Na tym etapie zostaje pobudzona również energia życiowa.

Zwyczajowo cykl zabiegowy składa się z serii 12 masaży (przez pierwszy miesiąc 2 x w tygodniu, przez kolejny 1 x w tygodniu).

Jednak poprawa wyglądu skóry twarzy widoczna jest już nawet po pierwszym zabiegu: poprawa kolorytu skóry, delikatne spłycenie zmarszczek, zmniejszenie cieni i „worków” pod oczami.

 

masaż japoński twarzy

Zapraszam na relaks i walkę z grawitacją :)

Alina Buczek

 

 

Powrót

Address

ul. Fatimska 21a/45
31-831 Kraków

Phone

797 657 931 - masaże i pakiety day spa 
517 760 721 - zabiegi kosmetyczne 

Godziny otwarcia

pn. - pt. 12 - 21
sb. 10 - 20
ndz. tylko wcześniejsza rezerwacja

godziny otwarcia:

pn. - pt. 12 - 21

sb. 10 - 20

ndz. 10 - 17  (tylko wcześniejsza rezerwacja) 

tel. 797 657 931 - masaże i day spa 

tel. 517 749 970 - kosmetyka

biuro@dhatus.pl

płatność: gotówką lub kartą