Blog

Masaż japoński twarzy - w czym tkwi sekret

Masaż ten łączy w sobie techniki głębokiego liftingu, akupresury oraz usuwa zalegające toksyny w skórze, pozwala się odprężyć i redukuje stres. Intencją japońskiego masażu twarzy jest przedłużenie naturalnego, autentycznego piękna i zdrowia oraz zapobieganie chorobom. Istotna jest również redukcja negatywnych emocji, które często są wynikiem zmarszczek czy też starzenia się skóry.

Więcej

Prezent pod choinkę? Bony podarunkowe na masaż w Krakowie w najlepszej cenie!

 Dzisiaj mikołajki, a w perspektywie Święta - wiecie, magiczny czas, gdy na pierwszym miejscu jest rodzina, a w tle choinka, prezenty... No właśnie - prezenty!

Prezenty, czyli główny punkt mikołajek, a także dodatek do Świąt. Jednak dodatek dość istotny, bo często bardzo czasochłonny. 

Ileż to godzin w trakcie roku silimy się na wymyślanie przeróżnych niespodzianek, podarunków, by zachwycić pomysłowością naszą rodzinę czy drugą połówkę. Ostatecznie jednak bywa, że idziemy na łatwiznę i cały czar pryska w momencie, gdy dochodzimy do wniosku, że - jak co roku - wręczymy najbliższym kopertę...

 

 

Więcej

Najlepszy masaż w Krakowie? W czym tkwi sekret...

Za nami pierwsze przeszło dwa tygodnie funkcjonowania salonu masażu na ulicy Fatimskiej w Krakowie - Nowej Hucie.

Jak minęły nam pierwsze dni? Standardowo, nie obyło się bez kilka obsuw. Jakaś wtopa też się znajdzie, choć wybrnęliśmy z niej po mistrzowsku - pozdrawiania dla naszej klientki Uli ;). Mamy także pierwsze owoce i nie piszę o śliwkach - robaczywkach.

Ostatecznego kształtu nabrała nasza strona internetowa - dhatus.pl. Warto o tym napisać, bo wizualnie (soft4net), jak i merytorycznie (autopromocja) prezentuje się bardzo fajnie, a dosłownie WCZORAJ odpaliliśmy system rezerwacji online! 4 KLIKNIĘCIA I ZABUKOWANE (hmm, po polsku brzmi to jakoś słabo...)

Jednak bitwę z konkurencją chcemy stoczyć na najbardziej naturalnym polu. Wszystkie bajery, w których dystansujemy konkurencję: layout, funkcjonalność strony, to istotny, ale tylko dodatek. My chcemy pojedynkować się na... ofertę!

To jak? Sprawdzacie, czy zrzucacie jeszcze przed flopem?!

Więcej

Otwarcie bez baloników, ale z wypiekami na twarzy

Wystartowaliśmy z nowiutkim salonem masażu Dhatus aroma&wellness, więc czas ruszyć z naszym blogiem!
To, czy będzie to mikro czy też makroblog, a także jak często pojawiać się będą wpisy, czas pokaże (czyt. mój zapał). Możecie liczyć na zdjęcia, z czasem filmiki oraz ciekawe anegdoty.

Na pewno głównym tematem będzie masaż i wszystko to, co dzieje się i dziać się będzie w Dhatus aroma&wellness. Gdzieś w tle pojawiać się będzie moja skromna osoba, a także zespół naszych masażystek. Wystawiać bezpodstawnej laurki naszemu salonowi nie zamierzam, odwiedzicie nas, sami przekonacie się w czym tkwi sekret tego miejsca. Co nie zmienia faktu, iż stronić od szpileczek wymierzonych w konkurencję nie będę ;) 

Będzie ciekawie i, trzymając się branżowej terminologii, za to mogę ręczyć! / Piotrek Musiałek

Więcej

Address

ul. Fatimska 21a/45
31-831 Kraków

Phone

797 657 931 - masaże i pakiety day spa 

Godziny otwarcia

pn. - pt. 12 - 21
sb. 10 - 20
ndz. tylko rezerwacja

godziny otwarcia:

pn. - pt. 12 - 21

sb. 10 - 20

ndz. 10 - 17  (tylko wcześniejsza rezerwacja) 

tel. 797 657 931 - masaże i day spa 

tel. 517 749 970 - kosmetyka

[email protected]

płatność: gotówką lub kartą